Rita publikon fotografi nga prapaskenat e emisionit ku është e ftuar

Bota e Yjeve

Rita publikon fotografi nga prapaskenat e emisionit ku është e ftuar

Më: 2 mars 2021 Në ora: 22:47
Rita Ora

Këngëtarja është e ftuar në emisionin e moderatorit të njohur.

Rita ka treguar për ndjekësit e saj se nga ora 11:35 mund ta ndjekin në emisionin e Jimmy Fallon

Ajo publikoi fotografi nga xhirimet dhe zbuloi pak a shumë se çka do të diskutohet.

30 vjeçarja ka zbuluar për fansat e saj se përveç tjerash do tregoi detaje të reja nga xhirimet e klipit ‘BANG’.

“Drejtpërdrejt nga ICONIC @sydneyoperahouse ✨ Sa e ngazëllyer që do të kthehem në @ Fallontonight më vonë sonte !!! 🧡💥 11:35 PM ET! 💥☄️ Mezi pres të ulem dhe të bisedoj me @jimmyfallon dhe të interpretoj me disa tela të bukur dhe të këndoi #BANG ​​EP 💥 Shihemi atje!”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e postimit.

Theksojmë se, artistja shihet se ka zgjedhur një veshje elegante me ngjyrë të zezë, flokët bionde i ka shndërruar në kaçurrela teksa i ka kapur në pjesën e sipërme të kokës.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat