Leonora Jakupi feston ditëlindjen e 42-të

Bota e Yjeve

Leonora Jakupi feston ditëlindjen e 42-të

Më: 3 mars 2021 Në ora: 09:48
Leonora Jakupi

Leonora sot feston ditëlindjen.

Ndonëse nuk është shumë aktive kohën e fundit në muzikë, Leonora Jakupi vazhdon të mbetet ndër emrat më të pëlqyer të estradës.

Këngëtarja, me këtë datë feston ditëlindjen dhe ani pse mund të duket e pabesueshme, ajo mbush plot  42 vjet jetë.

Image

Artistja njihet për paraqitjet publike plot stil dhe elegancë, ndërsa çdo herë qëndron në formë shumë të mirë.

Me rastin e ditëlindjes, Leonora pranoi urime të shumta nga miqtë, fansat e kolegët, të cilët ia uronin më të mirat asaj.

Image

Ndryshe, Lenora Jakupi ka pak kohë që ka konfirmuar lidhjen e dashurisë, ndërsa shpreson që gjatë këtij viti të kurorëzohet me martesë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat