“Fero po bëhet baba… po ti?- Ja ç’përgjigje i dha Stresi ndjekësit në rrjete sociale

Bota e Yjeve

“Fero po bëhet baba… po ti?- Ja ç’përgjigje i dha Stresi ndjekësit në rrjete sociale

Më: 3 mars 2021 Në ora: 16:11
Stresi

Prej disa muajsh Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, po qëndron në arrati për shkak se kërkohet nga policia për pjesëmarrje në protestat për vrasjen e Klodian Rashës.

Megjithatë, reperi gjen gjithmonë kohë për ndjekësit e tij në rrjete sociale.

Së fundmi, ai ka realizuar një bisedë virtuale dhe një ndër pyetjet që iu drejtua ishte: “Fero po bëhet baba… e ti kur po bëhesh?”

Ndërkohë, pasi e publikoi këtë pyetje në Instastory, krahas saj Stresi shkroi: “Zoti i madh e di kur e ka shkruar ai”.

Reperi është në një lidhje dashurie me Keisin, e cila jeton dhe punon në Kanada.

Dyshja është përfolur shpesh për ndarje, por asnjëri prej tyre nuk i ka konfirmuar këto zëra.

Ndërkohë, rreth një javë më parë, Stresi paralajmëroi se do të kthehet në lagjen e tij në verë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat