Lola Haradinaj plotë shkëlqim, paraqitet në top formë

Bota e Yjeve

Lola Haradinaj plotë shkëlqim, paraqitet në top formë

Më: 3 mars 2021 Në ora: 16:58
Lola Haradinaj

Lola Haradinaj është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Bashkëshortja e Dautit nuk lë anash edhe imazhet në të cilat paraqitet joshëse dhe gjithmonë me një stil unik.

Së fundi Lola publikoj imazhe në të cilat shihet e veshur me një fustan të bardhë, teksa linjat e saj morën gjithë vëmendjen.

Image

Kujtojmë që Lola është nënë e dy fëmijëve, por përkundër këtij fakti ajo arrin të jetë përherë në formë të mirë dhe elegante.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat