Fero bëhet nostalgjik, publikon një foto nga fëmijëria

Bota e Yjeve

Fero bëhet nostalgjik, publikon një foto nga fëmijëria

Më: 3 mars 2021 Në ora: 19:10
Fero

Reperi nga Gjilani, Fero, është një nga emrat më të përfolur nga mediat rozë.

Si për nga ana profesionale po ashtu edhe ajo private, zgjojnë kureshtje të madhe të publikut.

Ai dhe Arbenita janë në pritje të një vajze, ku në adresën e tyre kanë marrë urime të shumta.

Mbase në këtë periudhë, ai është bërë nostalgjik, duke publikuar një foto nga fëmijëria e tij.

Ulur brenda në veturë, ai po duket energjik njësoj si është tani.

Image
Fero
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat