Yll Limani i bën trend çorapat e leshta

Bota e Yjeve

Yll Limani i bën trend çorapat e leshta

Më: 3 mars 2021 Në ora: 20:23
Yll Limani

Këngëtari Yll Limani në secilën paraqitje kujdeset të sjellë diçka të veçantë dhe interesante.

Ai posedon një energji dhe pozitivitet me të cilin ka bërë për vete ndjekës të shumtë.

Teksa çdo imazh i tij arrin të komentohet, edhe kjo e fundit nuk kishte si të mos marr vëmendje.

Duke pozuar i ulur në ulëse, ai me krenari tregoi që kishte të mbathura çorapë të leshta, duke bërë një kombinim interesant në këtë paraqitje.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat