Adelina Tahiri e ‘mbuluar’ me bizhuteri

Bota e Yjeve

Adelina Tahiri e ‘mbuluar’ me bizhuteri

Më: 3 mars 2021 Në ora: 21:02
Adelina Tahiri

Këngëtarja njihet për jetën e saj luksoze që nga martesa me avokatin e njohur maqedonas Serjozha Markov.

Adelina Tahiri luksin e jetës së saj e paraqet edhe në publik përmes rrjeteve sociale

Së fundi, ka publikuar fotografi në Instagram teksa shihet e veshur me kombinim perfekt duke vendosur edhe bizhuteri.

Artistja shqiptare, ka vendosur bizhuteri në qafë, unaza në duar dhe orën gjithashtu.

Këtë dukje e ka perfeksionuar me flokët e saj bionde të shndërruar në kaçurrele dhe makijazh në fytyrë.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat