Kylie Jenner rrugëve të Los Angeles merr vëmendje me format trupore

Bota e Yjeve

Kylie Jenner rrugëve të Los Angeles merr vëmendje me format trupore

Më: 4 mars 2021 Në ora: 11:41
Kylie Jenner

Blogerja tregoi figurën e saj të përsosur ditën e djeshme në Los Angeles.

23 vjeçarja, mori vëmendje me dukjen e saj perfektë teksa kishte theksuar format trupore 

Kylie Jenner, kishte zgjedhur një veshje me ngjyrë të bardhë kombinim me një pallto të gjatë dhe një palë këpucë me ngjyrë të zezë.

Blogerja e njohur flokët e saj i mbante lëshuar derisa në dorë mbante një çantë të vogël, pallton e gjatë e kishte përshtatur me ngjyrën e maskës mbrojtëse ndaj Covid-19.

Kylie e përfundoi dukjen e saj me bizhuteri të cilat i shkonin shumë me veshjen e saj.

Ajo siç duket ka qenë në ditëlindjen e një shoqeje të ngushtë pasi më vonë publikoi momente nga festa në profilin e saj në Instagram

Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat