Georgina Rodriguez mahnit me trupin perfekt në pozat me bikini

Bota e Yjeve

Georgina Rodriguez mahnit me trupin perfekt në pozat me bikini

Më: 4 mars 2021 Në ora: 22:12
Georgina Rodriguez

Modelja Georgina Rodriguez ka zbuluar se ndërsa i dashuri Cristiano Ronaldo stërvitet pareshtur për trupin e tij, të njëjtën gjë mund të bëjë dhe ajo.

27-vjeçarja, pozoi për Sportweek, duke treguar format e mrekullueshme të trupit.

Ajo ka pozuar me bikini duke lënë pa fjalë fansat.

Image
Georgina Rodriguez

Menjëherë sapo fotot u postuan, një lumë pëlqimesh e komentesh vërshuan për të.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat