Pasi sjelli në jetë binjaket, rikthehet në top formë Maki Bajrami

Bota e Yjeve

Pasi sjelli në jetë binjaket, rikthehet në top formë Maki Bajrami

Më: 5 mars 2021 Në ora: 21:10
Maki Bajrami

Ajo është një nga gazetaret dhe prezantueset më të njohura të sportit.

Maki Bajrami mungoj për një kohë nga ekrani, pasi u bë nënë dhe sjelli në jetë dy vajza binjake.

Maki rikthehet ne TV pas afro pesë muajsh pauzë në emisionin e saj të sportit “Sports shoë”, që është çdo të dielë, e llogaritet të jetë emisioni më i shikuar i sportit në vend.

Siç mund të shihet, Maki është kthyer në top formë dhe shtatëzania duket se nuk ia ka lënë shenjë.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat