Ronela Hajati mahnit me fotosesionin e ri, tërheq vëmendjen e madhe të fansave

Bota e Yjeve

Ronela Hajati mahnit me fotosesionin e ri, tërheq vëmendjen e madhe të fansave

Më: 5 mars 2021 Në ora: 23:57
Ronela Hajati

Ronela Hajati është ndër këngëtaret shqiptare që me të vërtetë pëlqehet nga audience e gjerë.

Ajo në rrjete sociale është mjaft aktive, duke ndarë informacione të shumta rreth jetës personale dhe asaj profesionale.

Ndërkohë, derisa po përgatitet për albumin e saj, Ronela ka vendosur të ndajë edhe disa fotosesione të mrekullueshme.

Image

Në tre postimet e para ajo shihej me poza në portret, teksa për veshje kishte zgjedhur ngjyrën rozë.

Kurse në një imazh të fundit, bukuroshja brune u pa me një veshje të kuqe, duke vënë në pah gjoksin e formësuar.

Po ashtu vlen të përmendet se ajo nuk ka qenë aktive me prurjet muzikore për rreth një vit.

Pasi mori veten, Hajati ka thënë se albumi do të lansohet në mars, ndërsa ka përplot surpriza të tjera.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat