Gati për performancë në “Sydney Mardi Gras”, Rita vishet me kostum shumëngjyrësh

Bota e Yjeve

Gati për performancë në “Sydney Mardi Gras”, Rita vishet me kostum shumëngjyrësh

Më: 6 mars 2021 Në ora: 12:44
Rita Ora

Rita do të performojë në paradën e komunitetit LGBTI në Sidnej.

Artistja shqiptare me famë botërore po vazhdon angazhimet e saj gjatë qëndrimit në Australi.

Këngëtarja së fundi kishte paralajmëruar që do të performojë në paradën e LGBTI “Sydney Mardi Gras”.

Ajo tashmë është gati për këtë performancë dhe ndau me ndjekësit disa fotografi nga prapaskena, para performancës.

Rita kishte zgjedhur të vishej me një kostum shumëngjyrësh, i cili ia theksonte linjat trupore, ndërsa në njërën pjesë vuri në pah këmbën.

Ajo po ashtu zgjodhi që të grimohej plot shkëlqim, ndërsa u shpreh se pret me padurim këtë performancë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat