Luana me urim të veçantë për personin e shtrenjtë

Bota e Yjeve

Luana me urim të veçantë për personin e shtrenjtë

Më: 6 mars 2021 Në ora: 14:07
Luana Vjollca

Në familjen e moderatoreve Luan dhe Marina Vjollca sot ka një arsye më shumë për të festuar.

Kjo për faktin se nëna e tyre, Maria Vjollca, feston ditëlindjen, meqë rast nuk munguan dedikimet më të bukura.

Fillimisht, Luana postoi disa pamje ku shihej bashkë me nënën dhe motrat, teksa tregon nënën e saj duke i thënë “mos më prek”, ani pse ajo po mundohej ta mbronte nga pandemia.

Më pastaj, ajo e uroi atë me një tjetër video, duke shprehur dëshirën që ta kenë përjetë nënën.

“Te pacim tere jeten mam, gezuar ditelindjen mbretereshe”, shkruan Luana.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat