Arbenita Ismajli merr vëmendje me fustanin e ngjitur pas trupit teksa shfaq barkun e rrumbullakosur

Bota e Yjeve

Arbenita Ismajli merr vëmendje me fustanin e ngjitur pas trupit teksa shfaq barkun e rrumbullakosur

Më: 6 mars 2021 Në ora: 18:03
Arbenita Ismajli

Modelja është në javët e fundit të shtatzënisë.

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, është ndër modelet shqiptare më të përfolura.

Ajo së fundmi ka rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve me paraqitjen e fundit në Instagram e cila ka joshur me linjat trupore ndonëse është në muajin e 8 të shtatzënisë.

Arbenita ka pozuar për kamerën me fustan të zi teksa në fytyrë shkëlqente me grim të lehtë dhe flokët i kishte larguar nga fytyra.

Modelja dhe reperi i njohur Fero së fundmi edhe janë kurorëzuar me martesë teksa çifti duken të lumtur si asnjëherë më parë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat