Eni Koçi tregoi pse nuk bën dasmë me Gencin

Bota e Yjeve

Eni Koçi tregoi pse nuk bën dasmë me Gencin

Më: 7 mars 2021 Në ora: 07:39
Eni Koçi

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj ka kohë që janë në lidhje dashurie dhe që bashkëjetojnë së bashku.

Bukuroshja nga Shqipëria ia besoi zemrën këngëtarit të njohur me origjinë shqiptare nga Mali i Zi, Gencit.

Biondja sot ka bërë një pyetësor në Instagram, ku ka marrë shumë pyetje nga ndjekësit e saj dhe një ndër to ishte komenti “Si nuk bëre një dasëm?”

Image

Ajo u përgjigj duke thënë se, në këto kohë pandemie dasma nuk shqyrtohet fare si opsion këtë periudhë.

Çifti në çdo paraqitje të përbashkët duken shumë të lumtur krah njëri-tjetrit, edhe pse ka disa vite diferencë moshe mes tyre.

Por, a njeh dashuria moshë?

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat