Jasminës nuk i del e keqja, "zhduk" Sarën nga...

Bota e Yjeve

Jasminës nuk i del e keqja, "zhduk" Sarën nga...

Më: 7 mars 2021 Në ora: 10:14
Sara dhe Jasmina

Sara dhe Jasmina e Për'puthen vazhdojnë të mos flasin me njëra-tjetrën. Pak ditë më parë, vajzat debatuan ashpër dhe shkaku ishte Andi. Ky i fundit u tregua shumë i afërt në takim me Sarën, duke bërë që Jasmina të zhgënjehej.

Ajo kërkoi që Andi ta respektojë ose t'ja thotë hapur nëse nuk do ta vazhdojë lidhjen me të, ndërsa për Sarën tha se nuk mund të jenë shoqe.

Që nga ai moment, dy konkurrentet nuk i kanë kursyer thumbat.

Image
Insta

Vetëm së fundmi, Jasmina ka publikuar një foto të vajzave të Për'puthen në Instastory, duke "zhdukur" Sarën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat