Brooklyn Beckham feston 22-vjetorin e lindjes, ja urimi i bukur që e fejuara e tij i bëri

Bota e Yjeve

Brooklyn Beckham feston 22-vjetorin e lindjes, ja urimi i bukur që e fejuara e tij i bëri

Më: 7 mars 2021 Në ora: 11:46
Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz

Djali i madh i David dhe Victoria Becham feston sot ditëlindjen dhe e fejuara e tijë shtë kujdesur që t’i bëjë urimin më special.

26-vjeçarja, Nicola Peltz, ndau në rrjete sociale një foto shumë të bukur krah Brooklyn-it, i cili mbush plot 22 vjeç, shkruan “Mirror”.

“Gëzuar ditëlindjen beb. Ti je një person i mrekullueshëm dhe me një zemër të pastër. Të dua shumë shumë Brooklyn”, shkroi aktorja krahas postimit.

Image

Çifti i famshëm pozoi në plazh, nën rrezet e diellit, ndërkohë që Nicola i kishte hedhur duart rreth qafës së fotografit.

“Të dua shumë Nicola, gjysma ime tjetër”, i komentoi Brooklyn të fejuarës së tij.

Image

Edhe nëna e Brooklyn-it, e uroi djalin me anë të një fotoje të vjetër të postuar në rrjete sociale, në të cilën modeli është ende një fëmijë i vogël.

Çifti planifikon që të martohet këtë vit dhe do të realizojnë dy ceremoni martesore. Ndërkohë, për fustanin e nusërisë së Nicola-s do të kujdeset vjehrra e saj, stilistja Victoria Beckham.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat