Kida sjell poza të reja joshëse

Bota e Yjeve

Kida sjell poza të reja joshëse

Më: 7 mars 2021 Në ora: 14:14
Kida

Këngëtarja ka publikuar imazhe duke u shfaqur atraktive e cila vë në pah linjat trupore.

E veshur me xhinse dhe një bluzë me ngjyrë të bardhë kombinim me një palë take Orhidea dukej shumë bukur.

“Shpirt i egër, zemër e butë”, ka shkruar në mbishkrimin e fotografive.  

Artistja shqiptare ka publikuar tri fotografi ndërkohë shihet se Kida ka plotësuar dukjen me makijazh dhe flokët bionde i ka kapur prapa kokës. E njëjta ka pozuar brenda një ambienti të brendshëm.

Ndryshe, ajo po vazhdon ta shijojë suksesin e këngës “Drunk”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat