Isla Fisher, më elegante se kurrë

Bota e Yjeve

Isla Fisher, më elegante se kurrë

Nga: Bota sot Më: 7 mars 2021 Në ora: 19:23
Isla Fisher

Ajo është aktorja e mrekullushme australiane që rrallë del jashtë linjave kur është fjala për modën.

Dhe Isla Fisher ishte veshur ashtu për të bërë përshtypje, dhe kështu të shtunën bëri nëj stuhi në kopshtin e saj duke veshur një ansambël elegant.

45 vjeqarja dukej më pak e bujshme në një këmishë të bardhë dhe pantollona që përputheshin me pika të zbukuruara.

Ajo kishte edhe taka të zeza që ia shtonin hijeshinë paraqitjes së saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat