Me rroba banjo dhe një vaskë e nxehtë, Sophie duket mahnitëse

Bota e Yjeve

Me rroba banjo dhe një vaskë e nxehtë, Sophie duket mahnitëse

Nga: Bota sot Më: 7 mars 2021 Në ora: 19:37
Sophie Hermann

Ajo sapo ka konfirmuar se po takohet me DJ Tom Zanetti pas takimit të tyre në Celebs Go Dating këtë vit.

Por Sophie Hermann kaloi ca kohë vetëm, në një vaskë të nxehtë gjatë ditë së saj të pushimit nga puna.

Ylli televiziv u quajt si një sirenë e vogël nga i dashuri i saj i saj.

Ajo kishte veshur roba banjo nga marka e veshjeve të Alicia Swim në Instagram./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat