Reperi Chucky Trill qëllohet për vdekje në Gorgia

Bota e Yjeve

Reperi Chucky Trill qëllohet për vdekje në Gorgia

Më: 7 mars 2021 Në ora: 19:49
Chucky Trill

Reperi i njohur nga Teksasi, Chucky Trill, ka ndërruar jetë në moshën 33-vjeçare.

Trill, emri i vërtetë i të cilit është Corey Detiege, thuhet se është qëlluar për vdekja nga disa persona të panjohur.

Po ashtu flitet se ai është dërguar pa jetë në spital në Atlanta, ndërsa të premten u bë i ditur lajmi i trishtë.

Image

Ai ka qenë duke udhëtuar në Goergia, teksa kishte ndaluar veturën në një vend në orën tre të mëngjesit.

Ende nuk i dihet shkaqet e përplasjes me personat e panjohur, të cilët e qëlluan me armë reperin.

Policia e Qarkut Gwinnett Cpl, Collin Flynn i tha mediave se i dyshuari u largua menjëherë pasi hapi zjarr dhe nuk ka ndonjë motiv të njohur. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat