Alica Schmidt, sekreti i Borussia Dortmund

Bota e Yjeve

Alica Schmidt, sekreti i Borussia Dortmund

Më: 8 mars 2021 Në ora: 09:32
Alica Schmidt

Alica Schmidt është përgatitësja atletike e Borussia Dortmund dhe ndoshta femra më seksi në profesionin e saj.

Schmidt numëron rreth 1.5 milionë ndjekës në rrjetet sociale.

Ndërsa është edhe fituese e medlajes së bronxit në garat e shpejtësisë 4×400 metra, në vitin 2019.

Image

Nëse klubi gjerman ka sot në gjirin e tij dy xhevahirë si Erling Haaland apo Jadon Sancho, që vlejnë dhjetëra milionë euro, kjo vjen edhe në sajë të punës së bukuroshes gjermane.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat