Fituesja e Golden Globe, shkëlqeu totalisht

Bota e Yjeve

Fituesja e Golden Globe, shkëlqeu totalisht

Nga: Bota sot Më: 8 mars 2021 Në ora: 09:59
Andra Day

Andra Day ka marrë shumë vlerësime për rolin e saj në The United States vs Billie Holiday.

Dhe fituesja e Golden Globe shërbeu me shkëlqim total nga komoditeti i shtëpisë pasi sezona e qmimeve është në zhvillim e sipër.

Ajo tregoi elegancë e saj të dielën me një veshje pa rrip nga Prada.

Ajo dha një shfaqje mahnitëse kur ishte e nominuar pë Këngën dhe si Aktorja më e mirë./Bota sot

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat