Në ditën e lindjes, balerina shqiptare merr propozimin romantik për martesë

Bota e Yjeve

Në ditën e lindjes, balerina shqiptare merr propozimin romantik për martesë

Më: 8 mars 2021 Në ora: 15:39
Adela Muçollari dhe Helton Shkurti

Prima balerina e Teatrit të Operas dhe Baletit, Adela Muçollari, ka zyrtarizuar lidhjen e saj me Helton Shkurtin, djali i veteranit të basketbollit, Nine Shkurti.

Balerina mori propozimin për martesë në ditën e saj të lindjes më 7 mars në një festë të thjeshtë dhe private.

Dy të rinjtë tashmë kanë hedhur një hap të rëndësishëm drejt një jete të re bashkë.

Image

Blerina njihet për sharmin që ka.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat