Simon Cowell shihet i dërmuar pas kthimit nga Londra në Los Angeles

Bota e Yjeve

Simon Cowell shihet i dërmuar pas kthimit nga Londra në Los Angeles

Më: 8 mars 2021 Në ora: 21:14
Simon Cowell dhe Lauren Silverman

Simon Cowell dhe Lauren Silverman janë kthyer sërish në Los Angeles, pas qëndrimit në Londër.

Çifti kaluan javë të tëra në kryeqytetin e Anglisë, së bashku me djalin e tyre Eric

61-vjeçari pasi doli nga aeroporti është fotografuar në makinë, derisa dritarja e hapur u mundësoi paparacëve ta fotografojnë nga afër.

Image

Simon shihej i dërmuar nga udhëtimi, teksa shihej duke përtypur ushqim gjatë shëtitjes me makinë.

Lauren, në anën tjetër ishte e ulur pranë Simon, por që nuk vërehej mjaftueshëm për shkak të syzeve që mbante.

Sipas burimeve, dyshja po kalojnë kohën më të lumtur ndonjëherë së bashku, përfshirë edhe djalin e tyre.

Vlen të përmendet se muaj më parë Cowell pati një incident me biçikletë, ku u rrezikua edhe të paralizohej. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat