Luana Vjollca: Unë jam femër, gëzoj dhe luftoj për të drejtat e mia çdo ditë

Bota e Yjeve

Luana Vjollca: Unë jam femër, gëzoj dhe luftoj për të drejtat e mia çdo ditë

Më: 9 mars 2021 Në ora: 15:48
Luana Vjollca

Luana ka një mesazh për femrat një ditë pas Ditës Ndërkiombëtare të Gruas.

Luana Vjollca është emër shumë i angazhuar si në moderim, ashtu edhe në muzike.

Moderatorja, së fundi ka ndarë me ndjekësit disa fotografi, në të cilat shfaqet e veshur tërësisht në të zeza.

Në plan të parë, ajo kishte vënë të pasmet në veshjen e ngushtë, duke theksuar fizikun e formësuar.

“Une jam FEMER (vajze, grua) dhe gezoj & luftoj per te drejtat e mia cdo dite!
Gezuar 9 marsin 💜”, ka shkruar Luana.

Ajo së fundi ka përfunduar edhe një sezon të “Shiko kush Luan”, ndërsa pritet që së shpejti të vazhdojë me projekte të reja. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat