Kida i përshëndet fansat me këto fotografi

Bota e Yjeve

Kida i përshëndet fansat me këto fotografi

Më: 9 mars 2021 Në ora: 19:52
Kida

Artistja është aktive me postime në rrjete sociale duke qëndruar pranë fansave të saj.

Sapo ka publikuar imazhe të reja e cila mori vëmendje me xhinset

Veshur me xhinse me një dizajn plot stil në kombinim me një bluzë bezhë, këngëtarja ka pozuar e lumtur.

“Helloo”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit teksa mori komente të shumta nga ndjekësit dhe fansat dhe shumica prej tyre i kanë kthyer përshëndetjen.

Ndryshe, Orhidea Latifi ka treguar se është në përgatitje të projekteve të shumta muzikore që do i lansojë gjatë këtij viti.

Image
 
Image
 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat