Fjolla Morina thekson të pasmet në veshjen e ngushtë, merr vëmendjen e fansave

Bota e Yjeve

Fjolla Morina thekson të pasmet në veshjen e ngushtë, merr vëmendjen e fansave

Më: 11 mars 2021 Në ora: 22:09
Fjolla Morina

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ndan çdo ditë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, ku të shumta kohëve të fundit janë imazhet përkrah partnerit të saj, Fisnik Syla.

Një të tillë, Morian e publikoi së fundmi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku shfaqet duke i dashur t’i dhurojë një puthje të dashurit, ndërsa shkroi në mbishkrimin e saj: “Jeta ime në një fotografi”.

Tutje, këngëtarja e njohur ndau me ndjekësit e saj edhe disa imazhe të tjera, ku shfaqej duke pozuar me një palë streçe të ngushta dhe një triko të shkurtër në pjesën e sipërme.

Image

Në fotografinë e realizuar nga mbrapa, Fjolla ka theksuar të pasmet e sak atraktive, në veshjen e saj të ngushtë.

Image

Flokët bionde të lëshuara lirshëm i dhanë një pamje edhe më tërheqëse këngëtares në këto imazhe.

Fjolla ka qenë shumë e përfolur muajve të fundit, që nga koha kur u përball me drejtësinë, pas tentim kalimit të kufirit Kosovë-Shqipëri me një armë në çantën e saj. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat