Dhurata Dora sjell imazhe tërheqëse të realizuara gjatë pushimeve

Bota e Yjeve

Dhurata Dora sjell imazhe tërheqëse të realizuara gjatë pushimeve

Më: 12 mars 2021 Në ora: 16:06
Dhurata Dora

Dhuratën e mori malli menjëherë për pushime.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, ditë më parë shijoi në maksimum pushimet në një vend tropikal.

Artistja i mbajti të informuar ndjekësit vazhdimisht për çdo të re rreth saj, teksa solli fotografi të shumta në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ndau disa imazhe të reja, përmes së cilave kujton ditët e bukura që i ka kaluar në atë vend.

Image

Ajo u shfaq e veshur me bikini rozë njëpjsëshe, teksa në prapavijë kishte një pamje magjepsëse të vendit ku qëndronte.

Image

Artistja tregoi linjat trupore dhe ngjyrën që e kishte marrë në pishinë, teksa po mbante disa lule në duar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat