Demi Rose tregon format trupore me fustanin transparent

Bota e Yjeve

Demi Rose tregon format trupore me fustanin transparent

Më: 14 mars 2021 Në ora: 00:13
Demi Rose

Demi Rose ka publikuar imazhe të reja në rrjete sociale.

Demi Rose është mjaft aktive në rrjete sociale prej ku edhe po vazhdon të provokoj fansat.

Ajo për momentin është duke qëndruar në një ishull në Ibiza ka bërë të ditur nga llogaria e Instagramit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

Së fundmi Demi ka publikuar disa imazhe duke lënë gojë hapur fansat e saj, të cilët kanë komentuar dhe pëlqyer mijëra herë fotografinë.

Modelja ka postuar një imazh ku shihet e veshur me një fustan shumëngjyrësh, i cili e bën të duket edhe më joshëse atë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat