Arta Nitaj publikon fotografi me plot stil

Bota e Yjeve

Arta Nitaj publikon fotografi me plot stil

Më: 15 mars 2021 Në ora: 15:06
Arta Nitaj

Arta ka publikuar fotografi joshëse.

Ajo ka treguar figurën e saj të përsosur në bluzën e ngushtë ngjyrë të kuqe.

Arta Nitaj ka ekspozuar barkun e bonifikuar teksa merr vëmendje me ngjyrën e trupit.

Veshjen e saj e ka kombinuar meveshje sportive ku ka vendosur edhe syze dhe flokët brune me kaçurrela.

Ajo ka postuar dy imazhe në profilin e saj zyrtar në Instagram derisa mori komente të shumta dhe pëlqime nga ndjekësit e saj.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat