Sabri Fejzullahu do të lansojë projektin e ri

Bota e Yjeve

Sabri Fejzullahu do të lansojë projektin e ri

Më: 17 mars 2021 Në ora: 08:14
Sabri Fejzullahu

Artisti i madh kosovar, Sabri Fejzullahu së shpejti do lansojë projektin e tij të ri.

Ishte djali i tij Ermali, i cili e ka publikuar projektin e ri të babait të tij.

Përmes një postimi në Instagram ai ka shkruar se së shpejti do të lansohet projekti i ri.

Image

Si çdo projekt tjetër edhe në këtë, Sabri Fejzullahu i këndon dashurisë.

Sipas videos së publikuar klipi është përfunduar dhe këto ditë do jetë gati për publikim.

Image

Ndryshe, kjo është kënga e parë e Sabri Fejzullahut për vitin 2021.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat