Rihanna mirëpret pranverën dhe risjell modën e viteve “80, me veshjen e veçantë

Bota e Yjeve

Rihanna mirëpret pranverën dhe risjell modën e viteve “80, me veshjen e veçantë

Më: 20 mars 2021 Në ora: 18:03
Rihanna

Këngëtarja zgjodhi një veshje, tërësisht me ngjyra pastel, teksa darkonte në Santa Monica, Californi.

33-vjeçarja është gjithmonë në krye të trendeve më të fundit të modës. Këngëtarja dëshmoi se është gati për pranverën teksa shëtiste me një veshje pastel të premten, më 19 Mars.

Ajo kishte zgjedhur një pallto të leshtë të kaltër blu dhe rozë, së bashku me një veshje bojëqiell, me pantallona të prera drejt, me bel të lartë.

Dizejnatorja e Savage X Fenty kishte vendosur  një gjerdan me rruaza blu në stilin ‘choker ‘dhe maskë mbrojtëse në fytyrë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat