Rihanna shumë tërheqëse me fustanin prej sateni

Bota e Yjeve

Rihanna shumë tërheqëse me fustanin prej sateni

Nga: Bota sot Më: 24 mars 2021 Në ora: 09:55
Rihanna

Ajo ka marrë një rezidencë mahnitësë në Beverly Hills në fillim të këtij muaji, në vlerën 13.8 milionë dollarë.

Dhe Rihanna duke qartë se po shijon jetën në kryeqytetin e famshëm në botë.

Ylli 33 vjeqar doli për darkë në Nobu në West Hollywood me miq gjatë të martës.

Ajo dukej shumë e bujshme në një fustan saten prej fildishi./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat