Justin Bieber thotë se nuk do të bëjë asnjëherë tatuazh në duart e tij tregon edhe arsyen pse

Bota e Yjeve

Justin Bieber thotë se nuk do të bëjë asnjëherë tatuazh në duart e tij tregon edhe arsyen pse

Më: 24 mars 2021 Në ora: 17:06
Justin Bieber

Ai ka vendosur vendin në trupin e tij që nuk do të bëjë kurrë tatuazh.

Prodhuesi i hitit As Long As You Love Me ka shumë tatuazhe por ai këmbëngul se nuk do të ketë asnjë në duar pasi dëshiron të jetë në gjendje të veshë një kostum dhe të mos ketë ndonjë tatuazh të dukshëm aty.

“Unë i premtova vetes që nuk doja të bëja tatuazhe në dorën time,” tha 27-vjeçarja ndërsa ishte në emisionin The Morning Mash Up të SiriusXM.

Image

Ai gjithashtu shpjegoi arsyetimin e tij: “Diçka për të qenë thjesht në gjendje të veshësh një kostum dhe të mos kesh tatuazhe në duart e mia… ai është me të vërtetë një nga vendet e mia të vetme që kam mbetur [për të bërë tatuazh] ose këmbët”.

Këngëtari i Baby në të vërtetë ka tatuazhe poshtë këmbëve, duke përfshirë fytyrën e Jezu Krishtit të ngjyrosur.

Ndërkohë, Justin më parë kishte pranuar se nuk pendohet për asnjë tatuazh të tij. Ai shkroi në faqen e tij në Instagram: “Nëse tatuazhet nuk do të lëndonin të gjithë do t’i kishin. Epo mbase jo të gjithë”.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat