Demi Rose ‘çmend’ rrjetin me foto të nxehta, ekspozon gjoksin bombastik

Bota e Yjeve

Demi Rose ‘çmend’ rrjetin me foto të nxehta, ekspozon gjoksin bombastik

Më: 28 mars 2021 Në ora: 08:44
Demi Rose

Demi Rose ka ngritur përsëri temperaturat teksa ka pozuar me bikini.

Modelja ka mahnitur me format e saj bombastike duke marrë komente dhe pëlqime nga fansat e saj të shumtë në rrjetet sociale.

Image

Demi është shfaqur me bikini shume të vogla, duke ekspozuar gjoksin dhe duke nxjerrë në pah format e saj.

Image

Bukuroshja edhe këtë herë ka provokuar ndjekësit e saj, duke marre komente pozitive.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat