Ҫfarë ka veshur kështu Rihanna?

Bota e Yjeve

Ҫfarë ka veshur kështu Rihanna?

Nga: Bota sot Më: 30 mars 2021 Në ora: 09:44
Rihanna

Ajo ka marrë një rezidencë prej 13.8 milionë dollarë në fillim të këtij muaji në një rezidenc mahnitëse në Beverly Hills.

Dhe Rihanna me kënaqësi po e vazhdon jetën e saj në Los Angelos.

Ylli 33 vjeqar u shfaq në një supermarket të hënën me një veshje mahnitëse.

Ajo kishte zgjedhur një veshje interesante, një këmishë verore dhe veshje të shkurtër poshtë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat