Rihanna me veshje verore shumëngjyrëshe del për blerje në Los Angeles

Bota e Yjeve

Rihanna me veshje verore shumëngjyrëshe del për blerje në Los Angeles

Më: 30 mars 2021 Në ora: 22:29
Rihanna

Ajo bleu 13.8 milion dollarë një rezidencë mahnitëse në Beverly Hills në fillim të këtij muaji.

Dhe Rihanna po e jeton me kënaqësi jetën në Los Angeles.

33-vjeçarja u pa duke hyrë në supermarket të hënën me një veshje mbresëlënëse verore. Këngëtarja dhe biznesmenja nga Barbados shkëlqente në një ditë të ngrohtë marsi derisa doli për të blerë ushqime.

Ajo kishte veshur një këmishë me ngjyrë të gjelbër me temë tropikale nga marka Celine Homme. Rihanna e shoqëroi pjesën e poshtme tërheqëse me një fund të shkurt mbi të brendshme rozë.

Sipërmarrësja e markës Fenty shtoi rritjen e saj me sandale të bardha me lidhësa ari në kyçin e këmbës.

Ajo vendosi një palë syze dielli me kornizë damë dhe një maskë fytyre me ngjyrë jeshile.

Gjithashtu aksesorizoi dukjen me një sasi të madhe bizhuteri prej ari, duke përfshirë një gjerdan dekorativ, byzylykë dhe unaza.

Rihanna u largua nga dyqani duke mbajtur një qese të vetme prej letre kafe që përmbante blerjet e saj.

Ndërkohë, Rihanna po kërkon të zgjerojë perandorinë e saj të modës dhe bukurisë. Ajo kohët e fundit paraqiti dokumente ligjore për të markuar një grup produktesh për kujdesin e flokëve nën emrin Fenty Hair.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat