Kendall Jenner pozon nga shtëpia në të cilën u vendos pas kërcënimit me vrasje

Bota e Yjeve

Kendall Jenner pozon nga shtëpia në të cilën u vendos pas kërcënimit me vrasje

Më: 1 prill 2021 Në ora: 14:14
Kendall Jenner

Ajo kohët e fundit ka pasur një frikë të madhe në lidhje me sigurinë personale.

Por të mërkurën, Kendall Jenner po përqendronte vëmendjen e saj diku tjetër, teksa modeloi një set të bukur nga marka e veshjeve sportive alo.

Veshja sportive ishte në një nuancë të gjelbër dhe vendosën në qendër linjat e 25-vjeçares. Veshja e Kendall e paraqiti atë joshëse teksa bënte lëvizje para pasqyrës.

Flokët e saj ngjyrë kafe të hijshme ishin të drejta të ndara në mes, ndërsa fytyra e saj ishte errësuar nga telefoni.

Aktiviteti i saj në media sociale vjen pasi u zbulua më herët se modelja thuhet se u zhvendos nga shtëpia e saj në West Hollywood pasi pësoi një pasiguri nga një person.

Kendall dha një urdhër ndalimi të hënën kundër Malik Bowker, 24 vjeç, pasi një detektiv tha se Bowker planifikonte të blinte një armë zjarri të paligjshme për ta qëlluar atë dhe pastaj ta vriste veten.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat