Rihanna bën 'dritë' në mes të natës

Bota e Yjeve

Rihanna bën 'dritë' në mes të natës

Nga: Bota sot Më: 7 prill 2021 Në ora: 09:33
Rihanna

Ajo festoi 52 vjetorin e lindjes në një ndejë në Manhattan Meatpacking District të hënën në mbrëmje.

Dhe të martën në mbrëmje, Rihanna po arrinte në pikën e famshme Nobu në New York City.

Këngëtarja dhe biznismenja 33 vjeqare u pa me një xhaketë lëkure ngjyrë të kuqe.

Ajo kishte veshur edhe xhinse të shqyera tek gjunjët./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat