Ka probleme me lëkurën, por kjo nuk e ndalon modelen të duket kaq 'seksi'

Bota e Yjeve

Ka probleme me lëkurën, por kjo nuk e ndalon modelen të duket kaq 'seksi'

Nga: Bota sot Më: 7 prill 2021 Në ora: 09:42
Winnie Harlow

Ajo ka vizituar kafenenë e Dior në Miami në fillim të këtij muaji.

Dhe Winnie Harlow është shfaqur me rroba banjo ngjyrë portokalli.

Ajo modeloi edhe një palë syze dielli të një cilësie të mirë nga një dizajnere në Instagra të martën.

Modelja 26 vjeqare tregoi figurën e saj mahnitëse me një korset Dior me lidhëse dhe detaje të tjera./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat