Pas ndarjes nga Tea, ndjekësja i propozon Beartit dhe kjo është përgjigja e tij

Bota e Yjeve

Pas ndarjes nga Tea, ndjekësja i propozon Beartit dhe kjo është përgjigja e tij

Më: 8 prill 2021 Në ora: 23:51
Bearti

Bearti tregoi kërkesën e ndjekëseve.

Ka pak ditë që çifti i shumëpërfolur i “Përputhen”, Beart Rexhepi dhe Tea Trifoni i kanë dhënë fund lidhjes.

Dyshja u ndanë me akuza ndaj njëri-tjetrit, duke treguar secili versionin e tij për arsyet që i çuan në ndarje.

Image

Në profilin e tij në Instagram, Bearti i është përgjigjur pyetjeve të shumta të ndjekësve, që ishin kureshtar të dinin më shumë për të.

Por, një ndjekëse i shkroi “A lidhna bashk. Je shum i mir”.

Përgjigja e Beartit ishte e prerë “90% pyetjeve jan keshtu, jo sjam duke mendu per asnje lloj lidhje per momentin”.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat