''U ndjeva keq dhe ndalova" Arbana Osmani rrëfen përvojën me peshën pas lindjes

Bota e Yjeve

''U ndjeva keq dhe ndalova" Arbana Osmani rrëfen përvojën me peshën pas lindjes

Më: 9 prill 2021 Në ora: 15:10
Arbana Osmani

Vetëm pak muaj më parë, Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë, ku solli në jetë djalin e saj, të cilën e pagëzuan me emrin Diell, një emër me domethënie të veçantë për çiftin.

Moderatorja i është përkushtuar rritjes së të voglit, ku poston dhe foto nga përditshmëria me të e ku duket në formë mjaft të mirë.

Në një postim në rrjetet sociale, moderatorja ka rrëfyer sesi e ka përjetuar periudhën pas lindjes dhe se trupi i saj kishte ndryshuar.

Pas peripecive të shumta për t’u rikthyer në formë, Arbana vendosi të fokuset tek shëndeti mendor dhe qetësia.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat