Arrestohet një i dyshuar pas vjedhjes në shtëpinë e Shawn Mendes dhe Camila Cabello

Bota e Yjeve

Arrestohet një i dyshuar pas vjedhjes në shtëpinë e Shawn Mendes dhe Camila Cabello

Më: 9 prill 2021 Në ora: 19:37
Camila Cabello dhe Shawn Mendes

Shawn Mendes dhe Camila Cabello janë përballur me një vjedhje që ka ndodhur në shtëpinë e tyre.

Një ngjarje e tillë ka ndodhur muajin e kaluar, derisa të dyshuarit kishin marrë edhe makinën e artistit, të tipit ‘Mervedes G-Class SUV’.

Sipas raporteve nga TMZ, oficerët e LAPD arrestuan një person të enjten për gjoja hyrje në shtëpinë e çiftit.

Image

Thuhet se forcat e rendit gjetën të dyshuarin pasi gjetën çelësin e makinës së Shawn.

Raportet pretenduan në fillim të kësaj jave se grabitësit morën çelësat e SUV Mercedes G-Class të këngëtarit dhe u largua, i cili kushtonte të paktën gjashtë shifra.

Ndërkohë vetura e këngëtarit u gjet në Beverly Hills javën e kaluar dhe më pas u kthye.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat