Scott Disick dhe Amelia Hamlin shihen duke bërë blerje në një dyqan argjendarish në Miami

Bota e Yjeve

Scott Disick dhe Amelia Hamlin shihen duke bërë blerje në një dyqan argjendarish në Miami

Më: 10 prill 2021 Në ora: 00:30
Scott Disick dhe e dashura e tij Amelia Gray Hamlin

Scott Disick dhe e dashura e tij Amelia Gray Hamlin kanë shijuar shumë kohë cilësore së bashku në Miami.

Andaj, gjatë ditës së djeshme (e enjte) dyshja janë parë duke shkuar në një dyqan argjendarish, të shoqëruar nga truprojat, shkruan Daily Mail.

Megjithëse është e paqartë nëse janë bërë blerja, Scott dhe Amelia vëzhgonin aksesorë të ndryshëm.

Image

37-vjeçarja derisa sillesh pranë të dashurës, u vërejt se ishte i veshur me plot stil, sikurse bënë përherë.

Në anën tjetër Amelia zgjodhi një veshje më të thjeshtë, duke theksuar tiparet e formësuara trupore.

Teksa 19-vjeçarja kishte maskë mbrojtëse, Scott si duket nuk i kishte vënë rëndësi për këtë paraqitje.

Kjo nuk është hera e parë që dyshja janë parë duke kërkuar bizhuteri në Miami, vetëm një ditë më parë çifti kishin shkuar në Miami Design District. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat