Elegante me fustanin super të shkurtër, policja seksi e Kosovës “çmend” fansat

Bota e Yjeve

Elegante me fustanin super të shkurtër, policja seksi e Kosovës “çmend” fansat

Më: 10 prill 2021 Në ora: 10:58
Linda Aliu

Ajo njihet si policja më seksi në Kosovë. Është fjala për Linda Aliun, e cila me postimet që bën në rrjetet sociale, tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa në “Instagram” ka ndarë me ndjekësit një pozë të bukur. Ajo shfaqet e veshur me një fustan të zi shumë të shkurtër.

Fansat e kanë pëlqyer menjëherë fotografinë e saj dhe i kanë bërë komplimente të tipit: “Je një kryevepër".

Image
Linda Aliu

Kujtojmë se për bukuroshen bionde ka shkruar edhe media britanike Express.co.uk”.

Fotografia e Lindës me uniformën e policisë ka bërë që në rrjetet sociale t’i dërgohen asaj oferta nga sallone bukurie dhe parukerie që të merret si model bukurie.

Image
Linda Aliu
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat