“Sa me fat jam”, partnerja i bën dedikim romantik Shpat Kasapit

Bota e Yjeve

“Sa me fat jam”, partnerja i bën dedikim romantik Shpat Kasapit

Më: 10 prill 2021 Në ora: 11:01
Shpat Kasapi dhe Selvija

Shpat Kasapi mori dedikimin më të bukur nga e fejuara.

Këngëtari Shpat Kasapi muajt e fundit është komentuar shumë edhe për jetën private.

Artisti, së fundi ka mbajtur prova për një performancë, ndërsa si zakonisht, edhe këtë herë e kishte pranë vetes partneren.

Ajo me anë të një postimi, tha se ndihet me fat që dëgjon zërine tij çdo ditë dhe nuk lodhet duke e pritur për çdo aktivitet.

“Sa me fat jam që dëgjoj çdo ditë zërin tënd, nuk lodhem duke pritur me orë të tëra në çdo aktivitet tëndin, shpirt. Ti këndo unë jetoj me zërin tënd”, shkruan Selvija.

Çifti ka pak muaj që janë fejuar, ndërsa kanë treguar edhe planet për dasmë e fëmijë. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat