Lady Gaga ‘bëhet’ nuse

Bota e Yjeve

Lady Gaga ‘bëhet’ nuse

Më: 10 prill 2021 Në ora: 15:47
Lady Gaga

Lady Gaga u shfaq me fustan nusërie për filmin e ri “House of Gucci”.

Këngëtarja, 35 vjeçe, luan Patrizia Reggiani, më vonë e burgosur për planifikimin e vrasjes së shefit të modës Maurizio Gucci, portretizuar nga Adam Driver, 37 vjeç, shkruan The Sun.

Xhirimet për martesën e bardhë u zhvilluan të enjten në Romë, Itali.

Image

Gaga ka pushtuar top listat dhe tani ajo po bën gjurmët e saj në botën e Shampanjës.Ylli i pop-it së fundi bashkëpunoi me Dom Pérignon.

Image

Autorja e shumë hiteve, në imazhin promovues të markës u pa duke mbajtur në duar një pije të cilësisë së mirë të vitit 2006, me një shishe të errët ngjyrë vjollce.

Image

Së fundi, rojtari i këngëtares, Ryan Fischer, i cili ishte plagosur muajin e kaluar, u lëshua nga spitali. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat