Ndryshon pamje aktori i njohur turk

Bota e Yjeve

Ndryshon pamje aktori i njohur turk

Më: 10 prill 2021 Në ora: 18:41
Burak Ozcivit

Aktori turk Burak Ozcivit, i njohur për audiencën vendase për rolin e tij si Bali Beu në serialin “Sulejmani i Madhërishëm”, ndryshoi imazhin e tij dhe çmendi gratë në të gjithë botën me imazhe të reja.

Fotot që ai ka postuar ditët e fundit kanë tërhequr vëmendjen për shkak të modelit të tij të ri të flokëve. Aktori i shkurtoi flokët dhe balluket, dhe padyshim që gratë e pëlqyen edhe më shumë.

Pëlqimet poshtë postimeve të tij flasin shumë se sa të ‘çm endura’ janë gratë pas tij. Secila prej fotove të tij ka më shumë se gjysmë milioni pëlqime.

“Çfarë djali je, burrë”, “Edhe unë do të isha zonja jote”, “Ti je një djalë më i mirë me flokë të shkurtër”, janë disa nga komentet.

 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat