Beatrix Ramosaj publikon një fotografi pa makijazh

Bota e Yjeve

Beatrix Ramosaj publikon një fotografi pa makijazh

Më: 11 prill 2021 Në ora: 09:18
Beatrix Ramosaj

Këngëtarja shqiptare publikon postime të shumta në rrjete sociale.

E, Beatrix Ramosaj përveç imazheve me makijazh ka postuar edhe një natyrale teksa iu ka uruar edhe ndjekësve natën e mirë.

Në storien e saj në Instagram, artistja shqiptare ka publikuar foton derisa shihet me veshje nate dhe pa makijazh. Flokët e saj brune i ka kapur në pjesën e pasme të kokës dhe ka pozuar.

Image

E gjithë vëmendja në fotografonë e Beatrix është se ka pozuar pa grim megjithatë i ka shtuat një dozë filtri të rrjetit social Snapchat.

Ndryshe, projekti i fundit muzikor i këngëtares është “Dancing with the Devil”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat